Pomoc

Czym jest wstaw.pl?

Wstaw.pl to portal dla ludzi kreatywnych z inspiracjami i pasją do życia, którzy chcą się pochwalić tym, co robią na co dzień, rzeczami zwykłymi i tymi niespotykanymi. Wstaw.pl to serwis internetowy wypełniony zdjęciami. Każdy użytkownik ma przypisaną do siebie Tablicę, na której może umieszczać zdjęcia swojego autorstwa lub te znalezione w Sieci. Tablica służy do zaprezentowania swoich zainteresowań związanymi np. z dekoracją domu, aranżacją wnętrz, niezwykłymi umiejętnościami dekoratorskimi.

Jak korzystać z wstaw.pl?

Użytkownik wstaw.pl może umieścić zdjęcie w swojej galerii za pomocą przycisku „Dodaj do wstaw.pl” (szczegółowe informacje jak zainstalować przycisk znajdziecie w zakładce Dodatek do przeglądarki) lub wgrać z komputera. Każda wstawka dodana za pomocą przycisku „Dodaj do wstaw.pl” linkuje do źródła pochodzenia.


Edycja/ usuwanie zdjęć na Tablicy?

Zaloguj się na wstaw.pl i znajdź swoją nazwę użytkownika.  Po zalogowaniu się do portalu kliknij swoją nazwę użytkownika, a następnie „Mój profil”. Po najechaniu myszką na obrazek, kliknij przycisk „Edytuj” w lewym górnym rogu zdjęcia. Po dokonaniu zmian, kliknij w przycisk „Zapisz ustawienia”.

Co to jest Tablica?

Tablica to nic innego jak uporządkowane kategorie znajdujące się na wstaw.pl. Każdy użytkownik może utworzyć własną Tablicę (liczba tablic nieograniczona) o dowolnej tematyce, nazwie i może wstawiać na nią dowolną liczbę zdjęć.


 

Edycja/ usuwanie Tablicy?

Przy edycji lub usuwaniu Tablicy postępujemy podobnie jak przy edycji zdjęć. Zaloguj się w wstaw.pl, kliknij swoją nazwę użytkownika na pasku narzędzi w prawym górnym rogu, a następnie „Mój profil”. Kliknij przycisk „Edytuj” pod Tablicą, którą chcesz edytować/ usunąć. Po dokonaniu zmian, kliknij w przycisk „Zapisz ustawienia”.


"Obserwuj użytkownika"?

Jeżeli masz już kilku znajomych na wstaw.pl i chcesz być na bieżąco z tym, co ich interesuje, możesz ich obserwować. Należy kliknąć „Obserwuj użytkownika” na Jego profilu. Wtedy wszystkie jego wstawione zdjęcia pokażą się na stronie głównej w kategorii  „Obserwowane”. Oczywiście masz wybór i możesz obserwować tylko pojedyncze Tablice z wybranym tematem. W każdej chwili możesz zakończyć obserwację danej Tablicy lub użytkownika.


Jak się wstawia zdjęcia od innych użytkowników ?

Jeżeli chcesz dodać zdjęcie, które jest już u kogoś innego na Tablicy  kliknij przycisk „Wstaw”, który pojawi się po najechaniu myszką, w  prawym górnym rogu zdjęcia. Po kliknięciu, możesz dodać opis zdjęcia, następnie wybierz Tablicę, do której chcesz dodać zdjęcie, a następnie kliknij w przycisk "Dodaj to".

 

 
do góry