Wstaw.pl - najmodniejsze fotoinspiracje w Sieci. Wstawiaj, komentuj i dziel się swoimi zdjęciami! Zarejestruj się

Odżywianie

modowaja

modowaja

Dodane 8.10 o 11:39 Źródło: z dysku

Komentuj Wstaw

Kłopoty z nadwagą mają często podłoże chorobowe – takim przypadkiem była Anna Powierza, aktorka, która właśnie wydała książkę o tym, „ Jak schudnąć, gdy dieta nie działa?”.

Kłopoty z nadwagą mają często podłoże chorobowe – takim przypadkiem była Anna Powierza, aktorka, która właśnie wydała książkę o tym, „ Jak schudnąć, gdy  dieta nie działa?”.

Komentarze użytkowników

W ostatnim czasie pisanie książek wśród aktorów i celebrytów stało się niemal obligatoryjne. Mimo, iż media od czasu do czasu piszą o tym prześmiewczym tonem, książki znajdują swoich czytelników, sprzedaż też zacna, a wydawnictwa szukają nowych, gorących nazwisk. Do grona autorów, którzy podzielili się z czytelnikami swoimi doświadczeniami z utratą wagi dołączyła w ostatnich dniach Anna Powierza, znana i lubiana Czesia z „Klanu”, logopeda, wytrawna amazonka. Spotkanie autorskie z Autorką poradnika miało miejsce kilka dni temu w salonie Empiku w Arkadii, a przybyło na nie, mimo ulewy, bardzo liczne grona przyjaciół i fanów Anny Powierzy.

modowaja

Ponad trzy lata temu, zostając mamą uroczej dziś Helenki, aktorka zyskała 35 kg wagi i mimo kolejnych diet, ćwiczeń i innych starań, nie mogła się ich pozbyć. Dlaczego? Wszystko to opisała w swoim poradniku, który już teraz stał się inspiracją dla wielu kobiet, wbrew pozorom, nie do stosowania drastycznych diet, ale do szukania prawidłowych diagnoz, wykrywania przyczyn, dopasowania diety do potrzeb swojego organizmu. Polecamy. Wyd. Pascal „ Jak schudnąć, gdy, dieta nie działa ?”, autor: Anna Powierza. Zdjęcia : Mariusz Konfiszer

modowaja

Dodaj kometnarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zgłoś naruszenie
do góry